Uygun Fiyatlı Kedi Maması Önerileri
takipçi satın al popigram.com instagram takipçi satın al
Uygun Fiyatlı Kedi Maması Önerileri
32
okunma

Uygun fiyatlı kedi mamalarından bahsetmeden önce kedi maması seçiminin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi vermek gerekir. Kedi maması tercihi yapılırken öncelikli olarak kedinin yaşına bakılmalıdır. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedi maması çeşitleri bulunmaktadır. Kedinin kilosuna uygun olan mamalar tercih edilmelidir. Kilosu fazla olan bir kediye sahipseniz light ve sterilize mamalardan yana tercih yapmalısınız. Kedinin cinsiyetine ve kısırlık durumuna göre mama seçimi yapmak gerekmektedir. Bu noktada, kısırlaştırılmış dişi ve erkek kediler için özel olarak üretilen mamalardan yana tercih yapmalısınız.

Ekonomik ve Kaliteli Kedi Mamaları

 • Whiskas Kedi Maması: Protein ve besin değerlerinin düşük olduğu bilinmektedir. Ancak, sindiriminin kolay olmasından mütevellit birçok kedi sahibi tarafından tercih edilmektedir. Kalitesinin düşük olmasından dolayı fiyatlarının da uygun olduğunu ifade edebiliriz.
 • Reflex Kedi Maması: İçerisinde Omega 3 ve Omega 6 bileşenleri bulunmaktadır. Bu mamadan tüketen kedilerin tüylerinin pırıl pırıl olması söz konusudur. Bu kedi mamalarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu yüzden, fiyatlarının uygun olduğunu ifade edebiliriz. Uygun fiyatlı mama arıyorsanız bu ürünü tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.
 • Spectrum Kedi Maması: GDO içermeyen yapıya sahiptir. Bu bağlamda, doğal bir mama arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Besin değerlerinin ve kalitesinin yüksek olduğunu ifade etmek gerekir. Ancak, kalitesinin tam tersine oldukça uygun fiyatlara sahiptir.
 • Pro Choice Kedi Maması: Oldukça zengin bir içeriği bulunmaktadır. Bu sayede, kedilerin yemekten büyük zevk aldıkları bir mama olarak bilinmektedir. Halsiz ve zayıf kedilerin vücut dengelerinin toparlanmasını sağlamaktadır. Fakat, olumsuz etkisi olarak fazla tüy dökülmesine sebep olması bulunmaktadır. Pro Choice kedi mamasını kalitesinden dolayı tercih edebilirsiniz. Ancak, aynı kaliteye sahip olan daha uygun fiyatlı markalar bulabilirsiniz.
 • Mattise Kedi Maması: Kısırlaştırılmış kedileri olan kedi sahipleri tarafından sevilerek tüketilmektedir. Fiyatının da oldukça uygun olduğunu dile getirmeliyiz.
 • Felicia Kedi Maması: En kaliteli ve en çok tercih edilen kedi mamaları arasında bulunmaktadır. Fiyat- performans kriteri bakımından Felicia kedi mamasından daha iyisini bulamazsınız! Her tür kedi için uygun mamaları bulunmaktadır. Ayrıca, besin değerleri çok iyidir. Fiyatlarının ne çok yüksek ne de çok düşük olduğunu ifade edebiliriz.
 • Pro Plan Kedi Maması: Uzun yıllardan beri en çok satan kedi maması olarak bilinmektedir. Hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.
 • Tüm bunlara ek olarak, N&D, Hill's ve Royal Canin kedi mamalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 • Kedi maması seçerken nelere dikkat edilmeli? yazımızı okuyarak konu hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz.

  Mutlaka Okuyun: Dişi ve Erkek kedi kısırlaştırma konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. Şimdi Öğrenin: Kedi kısırlaştırma ücreti ve tüm süreç.

  Habere Tepkini Koy!

  Yorumlar

  https://hayvanlaraleminde.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

  0 comment

  İlk yorumu sen yap!