İnstagram Gizlilik Hesap Görme – SosyalGram.com.tr
takipçi satın al popigram.com instagram takipçi satın al
Takip Etmeden Profili Görme, Instagram Kapalı Profil Görme Hilesi, Instagram Profil Görme, İnstagram Gizlilik Hesap Görme, Detaylar yazımızda…
İnstagram Gizlilik Hesap Görme – SosyalGram.com.tr
54
okunma
Profili herkese açık olmayan kullanıcıların paylaşımlarını görebilmek için takip isteği göndermeli, gönderdiğiniz takip isteğinin karşı tarafın onaylaması gerekmektedir. Ancak herkese açık olan hesaplarda takip isteği gönderme ve takip etme zorunluluğu yoktur. Instagram profili gizli olan hesapların görüntülenmesi için kullanıcılar farklı uygulamalardan yararlanmaktadır ancak bu uygulamaların virüs taşıma ihtimali olduğundan önerilmemektedir. Profil gizliliği ayarlar kısmından düzenlenmektedir. Açık hesapların takipçi sayıları daha hızlı artmaktadır. Bu nedenle hesabının popülerliğini artırmak isteyen ve para kazanmak isteyen kullanıcılar profillerini açık hale getirmektedir. Profil açık olsa da farklı kullanıcıların hikayelerini kendi cihazınıza indirme uygulaması Instagram içerisinde yoktur. Ancak beğendiğiniz hikayeleri farklı kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Instagram story indir işlemini yapmak için attığınız story de sağ üstte yer alan üç noktadan “kaydet” butonuna basmanız yeterlidir. ancak farklı kullanıcıların storylerini indirmek için farklı uygulamalardan destek almalısınız.

Takip Etmeden Profili Görme

Merak edilen gizli profil sahiplerinin paylaşımlarını görmek isteyenler için Instagram’ın uygulaması mevcut değildir. Ancak profili açık olan hesapların gönderileri herkes tarafından görülmektedir. Gizli hesapların profilini görebilmek için takip isteği göndermek ve isteğin onaylanmış olması gereklidir. Alternatif uygulamalar sayesinde gizli hesapların görülmesi için çeşitli uygulamalar da mevcuttur.

Instagram Kapalı Profil Görme Hilesi

Çeşitli özel Instagram görüntüleme uygulamaları sayesinde gizli hesaplar görünebilmektedir. Bunun için yapılması gerekenler:
  • Seçtiğiniz uygulamayı indirin
  • Görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adınızı yazın
  • “Gizli hesap görüntüle” butonuna basın
Kullanacağınız uygulamaya göre yapacağınız işlemler değişebilir ancak Instagram üzerinden gizli hesapları görebileceğiniz bir uygulama oluşturulmamıştır. Paylaşımlarınız ve hikayelerinizin görünmesini engellemek için hesabı kapalı hale getirebilirsiniz. Instagram fotoğraf indir işlemi için yalnızca kendi hikayelerinizi kullandığınız cihaza indirebilirsiniz. Farklı hesaplara ait hikayeleri indirmek için farklı bir uygulama tercih edebilirsiniz.

Instagram Profil Görme

Farklı kullanıcıların profilini incelemek isteyen kullanıcılar hesabı kapalı olan profillere takip isteği göndermelidir. İsteğiniz onaylandığında profilde yer alan gönderileri, hikayeleri ve öne çıkarılmış storyleri görebilirsiniz. Kendi hesabınızın görünürlüğünü artırmak için beğeni, takipçi, izlenme ve çok daha fazlasını kolayca satın alabileceğiniz Sosyalgram.com.tr ile gerçek hesaplardan oluşan paketlere ekstra hediyeler ve indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Dişi ve Erkek kedi kısırlaştırma konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. Şimdi Öğrenin: Kedi kısırlaştırma ücreti ve tüm süreç.

Habere Tepkini Koy!

Yorumlar

https://hayvanlaraleminde.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

İlk yorumu sen yap!