En Güzel Siyah Beyaz Kedi Irkları: İran Kedisi, Van Kedisi, Scottish Fold
takipçi satın al popigram.com instagram takipçi satın al
Siyah beyaz renklerin yakıştığı en güzel kedi ırklarını listeliyoruz. Bu renklerde kedi sahibi olmak istiyorsanız işte dikkat etmeniz gerekenler..
En Güzel Siyah Beyaz Kedi Irkları: İran Kedisi, Van Kedisi, Scottish Fold
52
okunma

Maine Coon: Uzun, kabarık tüyleri, belirgin özellikleri ve kabarık kuyruklarıyla tanınan Maine Coon kedileri, en büyük evcil kedi ırklarındandır. Bakımları biraz daha fazla zaman gerektirse de, insanlarla çok tatlı ve sosyal olmaları onları buna değer kılar. Daha fazla bilgi için Maine coon makalemizi okumalısınız.

Cornish Rex: Büyük gözleri, yarasa gibi kulakları ve kısa, kıvırcık tüyleriyle dikkat çeken Cornish Rex, oyuncu bir yapıya sahiptir. İnsanlarla vakit geçirmekten de keyif alırlar.

Kuyruksız Manx: Kuyruksuz, arkadaş canlısı bu kedi ırkı, klasik smokin görünümü de dahil olmak üzere birçok renk ve desende olabilir. Zeki Manx kedileri, insanların yanında olmaktan hoşlanır.

Oriental Shorthair: Zarif yapısı, büyük kulakları ve badem gözleriyle Oriental Shorthair, geniş renk ve desen yelpazesiyle dikkat çeker. Sahipleriyle güçlü bağlar kurarlar.

İran Kedisi: Yuvarlak yüzleri ve göz alıcı uzun tüyleriyle kolayca tanınan Persialar, genellikle dost canlısıdırlar ve gün boyu güneşlenmeyi severler.

Scottish Fold: İmza niteliğindeki katlanmış kulaklarıyla Scottish Fold kedileri, zekaları ve insanlarla zaman geçirmeyi sevmeleriyle tanınırlar.

Sibirya Kedisi: Yarı uzun tüyleri ve büyük yapılarıyla Siberian kediler, insanlarına düşkünlerdir ve bu ilgiyi göstermekten çekinmezler.

Van Kedisi: Suyla olan nadir bir ilgisi olan Turkish Van kedileri, maceracı yapılarıyla bilinirler. Enerjik ve oyunseverdirler.

Mutlaka Okuyun: Dişi ve Erkek kedi kısırlaştırma konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. Şimdi Öğrenin: Kedi kısırlaştırma ücreti ve tüm süreç.

Habere Tepkini Koy!

Yorumlar

https://hayvanlaraleminde.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

İlk yorumu sen yap!