İnstagram Nasıl Müzik Paylaşılır? – PopiGram.com
takipçi satın al popigram.com instagram takipçi satın al
Instagram Gönderisine Müzik Eklenir Mi?, Instagram Müzik Nereden Alıyor?, İnstagram Nasıl Müzik Paylaşılır?, Detaylar yazımızda…
İnstagram Nasıl Müzik Paylaşılır? – PopiGram.com
33
okunma
Instagram hesabınızdan doğrudan bir şarkı veya müzik paylaşılmaz ancak videolarınıza, hikayelerinize ve gönderilerinize istediğiniz müziği ekleyebileceğiniz alan bulunmaktadır. Instagram hikayelerinize müzik eklemek için yapmanız gereken:
  • Ekranda yer alan + sembolüne basarak hikaye ekleme alanına girin
  • Hikayenizi oluşturup düzenlemelerinizi yapın
  • Ekranda yukarı kaydırma hareketi ile etiket ve emojiler sayfasını açın
  • Açılan alanda Müzik butonuna basın
  • Listedeki ara motorundan istediğiniz şarkıyı seçin
  • Hikayenizde çalmasını istediğiniz kısmı sağ sol sürükleme hareketi ile belirleyin
  • İşleminizi tamamlayıp hikayenizi paylaşın
Hikayelerinizde ve reels videolarınızda içeriği yansıtacak müzik kullanımı daha fazla etkileşime neden olur. Takipçi sayınızı artırmak için Insatgram’ın güncellemelerinden ve yeniliklerinden mutlaka yararlanın. Zaman harcamandan hızlı şekilde takipçinizi artırmak için Instagram takipçi satın al seçeneği ile Popigram internet adresini ziyaret edebilir bütçenize uygun olan paketi satın alabilirsiniz.

Instagram Gönderisine Müzik Eklenir Mi?

Gönderilerinize hikaye ve reels videolarınızda olduğu gibi müzik eklemek mümkün. Paylaşımınızı tamamlamadan önce gönderinin üst kısmında yer alan sekmeden istediğiniz müziği ekleyebilirsiniz. Müzik kullanmanız kullanıcılar ile daha fazla etkileşim yaratacaktır. Beğeni, yorum ve paylaşım sayısı artan gönderiler keşfet alanına düşer ve takipçi sayınızın artmasını sağlar. Yeterli takipçiye sahip değilseniz Popigram’da yer alan beğeni satın al seçeneklerine 5 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Instagram Müzik Nereden Alıyor?

Instagram’da gönderi, hikaye ve videolarınıza eklemiş olduğunuz tüm müzikler Spotify uygulamasından gelmektedir. İki uygulama arasındaki iş birliği sayesinde sosyal medya üzerinde kullanıcılara avantajlı bir hizmet sağlanmaktadır. Eklemek istediğiniz tüm müzikleri Spotify’da bulabilmek mümkündür.

Story’e Nasıl Müzik Eklenir?

Hikayenizi oluşturduktan sonra yukarıya kaydırma hareketi ile emoji ve etiketler ekranını açın. Müzik butonuna basarak seçtiğiniz şarkıyı ekleyin. Eklediğiniz şarkının hangi kısmının hikayenizde oynatılmasını belirledikten sonra hikayenizi paylaşabilirsiniz. Müzik kullanımı daha fazla yorum, beğeni ve paylaşım almanızı sağlayacaktır. Etkileşiminizin artması hesabınızın popülerliğini artırır. Popigram.com’ da yer alan beğeni, paylaşım, izlenme ve takipçi satın alma paketleri ile hesabınızın popülerliğini artırabilirsiniz. Gerçek kullanıcılardan oluşan paketleri avantajlı indirimlerle satın alabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Dişi ve Erkek kedi kısırlaştırma konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. Şimdi Öğrenin: Kedi kısırlaştırma ücreti ve tüm süreç.

Habere Tepkini Koy!

Yorumlar

https://hayvanlaraleminde.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

İlk yorumu sen yap!