Hayvanlar Aleminde Bundle’da!

Hayvanlar Aleminde’ye Bundle’dan da ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük hayvan platformu Hayvanlar Aleminde’ye artık Bundle’dan da ulaşabilirsiniz.

Hayvanlar Aleminde’yi Bundle’dan da ulaşabilmek için uygulamaya giriş yapıp  My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra Hayvanlar Aleminde’yi aratarak ya da Yaşam başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak takip listesinize ekleyebilir, hızlı ve kolay bir şekilde içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Hayvanlar Aleminde’nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi Bundle’da da Takip Edin!

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Hayvanlar Aleminde’yi aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Son Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol