Tiktok'ta Ne Zamandan Sonra Para Kazanılır? – BayiGram.com
takipçi satın al popigram.com instagram takipçi satın al
TikTok 10 Bin İzlenme Kaç Para?, TikTok Neye Göre Para Veriyor?, TikTok’a Hangi Sıklıkla Video Atılmalı?, Tiktok'ta Ne Zamandan Sonra Para Kazanılır?
Tiktok'ta Ne Zamandan Sonra Para Kazanılır? – BayiGram.com
52
okunma
Video paylaşımları ve beğenileriyle olan etkileşimleri ile pek çok kullanıcının kazanç sağlamakta olduğu Tiktok aktif olarak kullanılan popüler bir sosyal medya platformudur. Yalnızca kazanç sağlamak için değil video ve paylaşımları yakından takip etmek isteyen kullanıcılar içinde pek çok seçenek, tema ve içeriklerden oluşan bir video mekanizmasına sahiptir. Eğer kazanç sağlamak isteniyorsa bunun ilk adımı beğeni sayınızı en az 1000 kişiye ulaştırmak olmalıdır. Çünkü canlı yayın açmanızın sınırı 1000 beğenidir ve beğenilerinizin sadece canlı yayın üzerinden göndermekte olduğu hediyeler ile kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kullanıcıya beğeni göndermek için Bayigram internet sayfasından Tiktok beğeni satın al alanına girerek ücretsiz ve istediğiniz sayıda beğeni gönderimi yapabilirsiniz.

TikTok 10 Bin İzlenme Kaç Para?

10 bin izlenme ortalama 4500 ile 5000 TL arasında bir kazanç sağlayabilmektedir. Ayrıca 30 gün içerisinde minimum 10 bin beğenisi olan bir kullanıcının 100 bin video izlenimi varsa “içerik oluşturucu fonu” üzerinden ödeme yapılmaktadır. Ayrıca canlı yayın açarak hediye üzerinden kazanç sağlamak isteyenlerinde 1000 beğeni sayısına ulaşması gerekmektedir. Bayigram’da Tiktok izlenme satın al satın almak isteyenler için 50 beğeni paketi 50 TL’den başlamakta olup 250 bin beğeni içeren paketlere kadar pek çok seçenek avantajlı indirimlerle kullanıcılara sunulmaktadır.

TikTok Neye Göre Para Veriyor?

Canlı yayın üzerinden hediye gönderilmesi, videolarınızın izlenme sayısı ve şarkı tanıtımı ile marka anlaşmaları en fazla tercih edilen ve kazanç sağlayan seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle marka anlaşmaları ve şarkı tanıtımı oldukça yüksek kazanç sağladığından influencerlar bu seçenekleri tercih etmektedir.

TikTok’a Hangi Sıklıkla Video Atılmalı?

Kullanıcıların en fazla aktif olduğu zamanda, cumartesi ve Pazar günleri saat 20:00 ile 21:00 zaman dilimi tercih edilmelidir. Bu sayede izlenme oranınız beklediğiniz rakamlara ulaşacaktır. Ayrıca Bayigram.com’dan beğeni, izlenme, otomatik beğeni, canlı yayın izlenme, paylaşım satın alma paketleri ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilir gerçek hesaplar ile istediğiniz rakamlara ulaşabilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Üstelik avantajlı indirimler ve ekstra hediyelere de sahip olabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Dişi ve Erkek kedi kısırlaştırma konusunda aklınızda soru işareti kalmasın. Şimdi Öğrenin: Kedi kısırlaştırma ücreti ve tüm süreç.

Habere Tepkini Koy!

Yorumlar

https://hayvanlaraleminde.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

İlk yorumu sen yap!